Värsked tööpakkumised

Tootespetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117067

Tööpakkumise number

117067

Töö kirjeldus

• Äritarkvara kasutajate konsulteerimine.
• Toote arendus- ja juurutusprojektides osalemine
• Kolleegide nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Sobivat kandidaati huvitab töö infosüsteemidega ja kliendi ärivajadused. Tal on ettevõtlikkust ja initsiatiivi lahendada väljakutsuvaid ülesandeid. Analüüsivõime ja loov lähenemine aitab leida optimaalseima lahenduse.

Ettevõte pakub

• arenemisvõimalustega huvitavat tööd
• vaheldusrikast ja liikuvat tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
• nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
• paindlikku tööaega
• panusele ja tulemusele vastavat tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2007
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2007

Nixor Eesti AS on Nixor AD AS tütarettevõte, mis on rohkem kui 14 aasta tegutsev ja pidevalt arenev infotehnoloogiaettevõte. Meie eesmärk on olla peamine IT-partner kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Täna pakume IT-alaseid teenuseid ja lahendusi neljale turusektorile: jaekaubandus, laevandus, toitlustus, hotellindus. Meie klientideks on enamus kaubanduskette Eestis, paljud hotellid ning suurimad müügisüsteemid Läänemere laevadel.