Värsked tööpakkumised

Tootespetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27096

Tööpakkumise number

27096

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on telekommunikatsiooniseadmete ja nende komponentide, samuti tööstuselektroonika, môôte- ning kalibreerimissüsteemide tootmise ja müügiga tegelev ettevõte. Pakume tööd tootespetsialistile, kelle tööülesanneteks on toodete tehniliste iseärasuste, valmistamistehnoloogia, testimisprotsessi, tehniliste nõuete tundmine, toote valmistamiseks vajalike abivahendite tellimise organiseerimine, uute toodete tootmisesse juurutamine, tööga seotud dokumentatsiooni haldamine, toodete tehnilise taseme jälgimine, koostöö kliendi tehniliste spetsialistidega.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame erilase hariduse (elektroonika, telekommunikatsioon, elekterside) omamist, eelnevat töökogemust elektroonika või telekommunikatsiooni vallas, võõrkeelte oskust, analüütilist mõtlemist.

Pakume huvitavat ja arendavat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes, enesetäiendamisvõimalusi, motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2004
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2004