Värsked tööpakkumised

Tootespetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362313

Tööpakkumise number

362313

Töö kirjeldus

Pakume tööd tootespetsialistile, kelle töö sisuks on müügimahtude kasvatamisele suunatud teenuste sisseostu, tootearenduse ja müügialane tegevus.Tootespetsialist suhtleb hankijate/partneritega, koostab tootepakkumisi klientidele, nõustab reisikonsultante, haldab toote-ja partnerite infot andmebaasides.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
• kesk- või kõrgharidust;
• eelnevat reisibüroos või reisikorraldusettevõttes töötamise kogemust;
• väga head eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
• väga head suhtlemis- ja eneseväljenduse oskust;
• meeskonnatöö valmidust, initsiatiivi ja analüüsivõimet;
• positiivsust, korrektsust ja täpsust;
• head arvutikasutamise oskust.

Ettevõte pakub

• kaasaegset töökeskkonda;
• arengu- ja eneseteostuse võimalusi;
• motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
14. november 2014

Reisibüroo Baltic Tours on 25-aastase kogemusega Eesti tipptegijate hulka kuuluv reisibüroo. Meie klientideks on nii Eesti kui välismaised ettevõtted, Eesti riigiasutused kui ka puhkusereisidele sõitvad eraisikud. Oma klientidele pakume nende vajadustele vastavaid terviklahendusi, võimaldades keskenduda neil peamisele - oma ärile või puhkusele.