Värsked tööpakkumised

Tootespetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 569287

Tööpakkumise number

569287

Firma nimi peidetud Tootespetsialist

Töö kirjeldus

Kelle peamised tööülesanded on:
• Väljapanekute planeerimine ja uuendamine K-rauta Eesti kauplustes;
• Hooaja-ja kampaaniakaupade parima väljapaneku tagamine kõikides Eesti K-rauta kauplustes;
• Kaupluste regulaarne külastus, tegevuslogi pidamine ja järelkontrolli teostamine;
• Tarnijapõhiste väljapanekute arendamine koostöös põhitarnijatega ja tooterühmajuhtidega;
• Tooteid puudutavate infomaterjalide olemasolu tagamine;
• Reklamatsioonide lahendamine vastavalt kokkulepitule;
• Olla “lüli” ostu- ja müügiosakonna vahel – vahendada kahe osakonnavahelist informatsiooni, olla toetav meeskonnaliige;
• Pinnaefektiivsuse analüüsimine ning parendusettepanekute tegemine;
• Kaupluste majaplaani hoidmine vastavuses muudatustega väljapanekutes;
• Konkurentide hindade ja tootevaliku võrdlemine.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on:
• Hea suhtlemisoskusega;
• Aktiivse ja rõõmsameelse ellusuhtumisega;
• Korrektne ja aus;
• Hea eesti ja inglise keele oskusega;
• Peab oluliseks meeskonnatööd.
• Omab autojuhilube;
• Oskab kasutada Excelit.

Omalt poolt pakume: kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku ja toetavat meeskonda, töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes ja ametiauto kasutamise võimalust. Töökoha taotlejal peaks olema valmisolek paljudeks komandeeringuteks eelkõige Eesti piires.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
27. november 2018

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.