Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147409

Tootespetsialist/ ravimiesindaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • dermatoloogiliste retseptiravimite, käsimüügiravimite ja toidulisandite tutvustamine dermatoloogidele ja perearstidele
  • osalemine väljapanekuga arstidele mõeldud üritustel ja konverentsidel (Eesti Arstide Päevad, Perearstide Seltsi jne üritused)
  • infomaterjalide koostamine
  • esitluste ja presentatsioonide korraldamine
  • uuemate kliiniliste uuringutega kursis olemine

Ootused kandidaadile

  • meditsiiniline või farmaatsia alane haridus
  • eelnev töökogemus apteegis, haiglas, riigiasutuses või ravimifirmas
  • kliendisuhetele ja tulemusele orienteeritus, hea läbirääkimisoskus, efektiivne ajakasutusoskus
  • väga hea eesti keele oskus, suhtlemistasemel vene keele ning inglise keele lugemisoskus
  • arvutikasutamisoskus ja autojuhiluba

  • stabiilset, mitmekülgset tööd väikeses sõbralikus kollektiivis
  • enesearendamisvõimalusi erinevates valdkondades (turundus, müük või ürituste korraldamine)
  • ning erialaseid koolitusi
  • kaasaegseid töövahendeid (ettevõtte sõiduauto, mobiiltelefon ja sülearvuti)
  • motiveerivat sissetulekut vastavalt tulemustele

Lisainfo

Ravimesindaja loob ja arendab suhteid arstidega. Regulaarsed kliendikülastused planeerib ta iseseisvalt vastavalt ettevõtte müügistrateegiale ja esitab aruandeid Eesti tegevjuhile. Tööpiirkond on üle Eesti ja kontori asukoht on Tallinnas, Pirital.

Tööpakkumise number
#147409

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2008

Värbamiskeskuse kliendiks on H. Abbe Pharma GmbH Eesti esindus, kes on Saksamaa ja Prantsusmaa ravimitetootjate (Galderma International; Merz Pharmaceuticals, Divapharma, Klosterfrau) esindaja Eestis. Firma tegeleb ravimite tutvustamise, turunduse ja müügiga apteekritele ja arstkonnale.

Vaata rohkem