Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69623

Tootespetsialist elektroonikaettevõttes

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute toodete ja vastava dokumentstsiooni tootmisse andmise tagamine
  • tootekohaste muudatuste ning uute toodete kavandamine ja juurutamine
  • uute tootmisalaste projektide käivitamine ja eestvedamine
  • tootearendusrühma töö koordineerimine
  • firma esindamine kliendi juures seoses uute projektide ja toodete juurutamisega

Ootused kandidaadile

  • tehniline keskeri või kõrgem haridus
  • elektroonikatoodete komponentide ja jooniste tundmine
  • väga hea eesti ning hea inglise keele oskus
  • arvutioskus lõppkasutaja tasemel
  • kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil ja eelnev erialaline töökogemus

Sobiv kandidaat on usaldusväärne, kõrge koostöövõimega ja firmale lojaalne.

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises arenevas kontsernis
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalust
  • ametialast täiendkoolitust
  • kaasaegset töökeskkonda
  • huvitavat, pigelist ja väljakutseid pakkuvat tööd

Tööpakkumise number
#69623