Tootespetsialist (alusrõivad)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #684959

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- toodete sisseostmine ja suhete hoidmine hankijatega
- ostuprotsesside analüüs, haldamine ning arendamine
- toodete kvaliteedi kontroll

- osalemine uute kollektsioonide väljatöötamises

Ootused kandidaadile

- erialane haridus - rõivaala ressursikorraldus, rõivaste tehniline disain,  tekstiilitehnoloogia, konstrueerimine vms
- täpsus, süsteemsus ja kohusetundlikkus
- hea analüüsivõime ja läbirääkimiste oskus
- väga hea inglise keele ja arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises firmas
- sõbralikku ja professionaalset meeskonda
- kaasaegseid ja motiveerivaid töötingimusi

Tööpakkumise number
#684959

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2021

Friends Textile on üle 25 aasta edukalt tegelenud pesu, sokkide ja muude rõivatoodete tootearenduse ning turustamisega. Firma tooted kannavad tuntud kaubamärki Friends ja on kõrgelt hinnatud tarbijate poolt. Lisaks juhtivale positsioonile koduturul arendame edukalt eksporti, Friends tooted on müügil Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Saksamaal, Ungaris, Tšehhis ja teistes riikides.

Tootespetsialisti töö hõlmab toodete sisseostu, ostuprotsesside analüüsi ja arendamist, esmast kvaliteedikontrolli ning osalemist uute kollektsioonide väljatöötamises.

Lähtume oma tegevuses ühiskonnale ja keskkonnale olulistest väärtustest. Meie ettevõtte on arendanud FairTrade sertifikaadiga tooteid, samuti tõime 2020 aastal turule uued GOTS sertifikaadile vastavad orgaanilisest puuvillast tooteseeriad. Keskkonnahoiu põhimõttest lähtudes on ettevõtte masinaparki valitud eranditult hübriidtehnoloogiat kasutavad sõidukid.

Meie ettevõttes väärtustatakse siirust, sõbralikkust, professionaalsust ja töökust. Hindame meeskonnatööd, üksteise toetamist ja abistamist ning meeldivat tööõhkkonda koos hea huumoriga.

Täiendavat infot ettevõttest leiad kodulehelt www.friendsbodywear.com

Vaata rohkem