Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27562

Töötervishoiuarst

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Esmed OÜ on 1993.aasta sügisel Eesti ja Soome arstide poolt rajatud diagnostika- ja ravikeskus, mis pakub hambaravi, eriarstide ja töötervishoiualaseid teenuseid.
Seoses töömahu suurenemisega otsime oma kollektiivi töötervishoiuarsti, kelle esmaseks ülesandeks on tervisekontrollide läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • õigus töötada töötervishoiuarstina,
  • eesti ja vene keele, soovitavalt inglise keele oskus,
  • hea suhtlemisoskus,
  • korrektsus, täpsus, koostöövalmidus.

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi,
  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd,
  • meeldivat ja sõbralikku kollektiivi,
  • arenemisvõimalust,
  • tööle väärilist töötasu

Lisainfo

    Sooviavaldus ja CV koos palgasooviga saata aadressil Ehitajate tee 137, 13517 Tallinn, ESMED OÜ või faksil 6 579 550 või e-maili aadressil
  • as.esmed@neti.ee

Tööpakkumise number
#27562