Tooteportfelli tehniline juht VIP6

KINEMA OÜ

Tööpakkumise number

604931

Töö kirjeldus

Toodete-ja teenuste tehniline tundmine.
Toodete alane tehniline tugi ja nõustamine vajadusel koolituste korraldamine.
Tehniliste jooniste koostamine oskus CAD, Solid Edge.
Tehnilise dokumentatsiooni ja juhendite koostamine.
Tootestandardite ja seadusandluse regulatsioonide tundmine.

Nõudmised kandidaadile

Tehnika ja tehnoloogia alane kõrgharidus (võib olla omandamisel).
Täpsus, korrektsus, süsteemsus ja vastutustundlikus.
Hea planeerimise oskus ja initsiatiivikus.
Korrektne, viisakas ning sõbralik suhtlusstiil.
Kasuks tuleb varasem töökogemus avatäidete tootemisettevõttes.
Eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.
Kasuks tuleb vene keele ja soome keele oskus.
Valmisolek välislähetusteks.

Pakume kaasaegseid töötingimusi, milles on paindlikkust ja usaldust.
Õpetame ja anname kõik vajaliku, et töö saaks parimal viisil tehtud.
Igapäevaselt abistavaid ja toetavaid töökaaslasi.
Meeleolukaid ühisüritusi ja tervist toetavaid hüvesid.
Ametiautot pärast katseaja läbimist

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 2000 EUR kuus
Soovin kandideerida

Tooteportfelli tehniline juht

KINEMA OÜ

Kinema OÜ on asutatud 1993. aastal. Alustasime Taani kontserni Nassau ülestõstetavate sektsioonuste müügi esindamisega Balti riikides. 1996. a. alustasime Eestis Kinema kaubamärgi all ülestõstetavate uste tootmist. Täna pakume oma klientidele täielikke lahendusi kaasaegsetele läbipääsusüsteemidele era- ja tööstuslahendustesse. Esindame lisaks Kinema ja Nassau ustele järgmisi tooteid ja kaubamärke: Faac aiaväravaajamid, tõkkepuud, liug- ja tiibuste automaatikad, garaažiukse automaatikad, parkimissüsteemid; Stertil laadimissillad ja -tihendid; Coil kiirrulluksed, Marco käärtõstukid, Dalmatic tööstususteautomaatika. Meie eesmärk on jääda ka edaspidi kliendisõbralikuks firmaks pakkudes laialdast toote- ja teenusepaketti nii era- kui tööstustarbijale.

Avan ettevõtte profiili