Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315969

Tootepaigutaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö on tähtajaline; tööleping uue töötajaga sõlmitakse lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks
  • sügavkülmutatud toodete väljapanek toidukauplustes
  • lisatellimuste võtmine ja aktiivne müük
  • aruandluse esitamine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui oled energiline, töökas ja hea suhtleja ning sul on olemas B-kat. juhiload ja auto kasutamise võimalus. Oluliseks peame vähemalt keskharidust, distsiplineeritust ja iseseisva töötamise oskust, kohusetundlikkust, koostöö- ja suhtlemisvalmidust, täpsust, korrektsust ja ausust. Samuti vene keele oskust suhtlustasandil.
Kasuks tuleb varasem kaupade väljapanemise kogemus.

Ettevõte pakub

  • stabiilset töösuhet
  • oskusele vastavat töötasu
  • ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#315969

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2013
Kuulutus sisestati:
5. august 2013

Premia Tallinna Külmhoone AS kuulub AS Premia Foods ettevõtete gruppi. AS Premia Foods on dünaamiline ja mitmekülgne toiduettevõtete grupp, mis tegeleb jäätise tootmise ja turustamisega, kala kasvatamise, tootmise ja turustamisega ning sügavkülmutatud toodete turustamisega Baltikumis, Skandinaavias ja Loode- Venemaal.

Vaata rohkem