Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305012

Tootepaigutaja Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- toodete tutvustamine ja väljapaneku jälgimine
- lisatellimuste vastuvõtmine ja aktiivne müük
- aruandluse esitamine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kui oled energiline, initsiatiivikas, töökas ja hea suhtleja ning sul on olemas B-kat. juhiload ja auto kasutamise võimalus. Oluliseks peame vene keele oskust suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

- stabiilset töösuhet
- oskustele vastavat töötasu
- ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#305012

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2013

AS Eesti Pagar on üks suuremaid pagari- ja kondiitritoodete tootjaid Eestis. Tänasel päeval töötab Paide tehases 180 inimest. AS Eesti Pagar investeerib inimestesse ja tootearendusse ning tänu sellele on kindlustatud ettevõtte hoogne ja tulemuslik areng.

Vaata rohkem