Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152955

Tootepaigutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ajutine töö suvehooajaks
  • kaupluste regulaarne külastus eesmärgiga korrastada ja täiendada müügisaali külmikutes
oleva kauba väljapanekuid
  • osaleda tootekampaaniates ja müügiüritustes

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • initsiatiivi, enesekindlust ja entusiasmi
  • võime iseseisvalt tööülesandeid täita
  • korrektsust, aktiivsust ja positiivsust
  • isikliku auto olemasolu

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset ja huvitavat tööd
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#152955

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
30. mai 2008
Kuulutus sisestati:
22. mai 2008

Tallinna Külmhoone on Baltikumi juhtiv jäätisetootja, kelle kaubamärkide hulka kuuluvad Premia, Väike Tom, Vau, Põhjatäht jt.

Vaata rohkem