Värsked tööpakkumised

Tootepaigutaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 592353

Tööpakkumise number

592353

Töö kirjeldus

Toodete (alkoholi) paigutamine, väljapanekute korrastamine kauplustes
Hinnasiltide ja hindade kontroll
Reklaammaterjalide, displeide paigaldamine/eemaldamine
Hankijale kauplustes toimuva kohta tagasiside andmine

Nõudmised kandidaadile

eesti keele oskust
eneseväljendus-, suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
oskus oma aega planeerida
isiklikku sõiduautot

Ettevõte pakub

tööd maailmakuulsate toodetega
isikliku sõiduauto kompensatsioon
võimalus töötada nii osalise kui ka täistööajaga

Lisainfo

Täpsema info saamiseks helista julgelt 55 67 21 05

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2019
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2019

Kemeron OÜ on 2012. aastal asutatud väikeettevõte.
Pakume ettevõtetele toodete paigutuse ja esitluste teenust kauplustes
ning merchandisingut HoReCas..
Meie suurimaks koostööpartneriks on Pernod Ricard kes toodab ja turustab mitmeid kange alkoholi ja veini kaubamärke, tuntumad neist on Absolut Vodka, Chivas Regal, Ballantine`s, Beefeater, Martell, Havana Club, Malibu jpt.