Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40388

TOOTEPAIGUTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügikohtades regulaarse tootepaigutuse teostamine
  • kauba paigutamine müügikoha laost riiulitele, reklaammaterjalide paigutamine,
  • riiulite ja külmikute paigaldamine ja puhastamine
  • klientidele uute müügiprogrammide, kampaaniate ja toodete tutvustamine
vajadusel müügiarendajate asendamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlemistasandil,
soovitavalt ka inglise keele oskus
  • Arvutioskus (Microsoft Office, Excel, Word)
  • autojuhilubade olemasolu
  • hea suhtlemisoskuse ja soovitavalt eelnev klienditeeninduskogemus
  • aja planeerimise oskus ja võime töötada ka iseseisvalt

  • karjääri-ja isikliku arengu võimalusi rahvusvahelises dünaamilises keskkonnas
  • täiendkoolitust
  • võimalust töötada edule orienteeritud toredas meeskonnas

Lisainfo

Palume lisada cv-le ja sooviavaldusele märgusõna "tootepaigutaja". CV võib saata
ka e-maili aadressile cvee@cchbc.com.

Tööpakkumise number
#40388