Värsked tööpakkumised

Tootepaigutaja Tallinna piirkonda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389850

Tööpakkumise number

389850

Töö kirjeldus

Ametikoha põhiülesandeks on Kalevi ja Põltsamaa Felixi toodete paigutamine Tallinna ja Harjumaa kaupluses planogrammi alusel, toodete säilivusaegade jälgimine ja kontroll, sortimendis olevate toodete tagamine kaupluses.
Töö eeldab läbirääkimisoskust, korrektsust, ilumeelt ning füüsilist pingutust.

Tööaeg esmaspäevast reedeni, kuid ca 2 nädalal kuus on laupäev tööpäev ja sel juhul esmaspäev vaba päev.

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus
• varasemat müügitöö kogemus vähemalt 1-aastat tootepaigutaja või müügiesindajana; eelistame kandidaate, kel on samalaadsete toodete müügikogemus
• väga heal tasemel eesti keele oskus
• B kategooria juhilubade olemasolu (kehtivad)
• MS Office programmide kasutamise oskust
Sobiv kandidaat on müügile orienteeritud, iseseisev, kohusetundlik ja hea suhtleja

Pakume tööd sõbralikus kollektiivis Eesti kõige armastatuma kaubamärgiga ettevõttes.
Töövahenditeks on auto ja telefon-pihuarvuti.
Töötasu koosneb põhipalgast ja müügist sõltuvast tulemuspalgast.

Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisspordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega.
- uute toodete degusteerimine
- kultuuriasutuste piletite soodustused
- bensiinikaardi soodustused jne

Lisainfo

Kandideerida palume CV Keskuse vahendusel.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2015
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2015

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk.
AS Põltsamaa Felix valmistab ja turustab selliseid kõrgkvaliteetseid toiduaineid nagu mahlad ja mahlajoogid, konserveeritud köögiviljad, valmistoidud, kastmed, moosid, leivakatted, veinid, kalatooted ning veel palju muud.
Põltsamaa Felix kuulub 1994. ja Kalev 2010. aastas Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla.
Kalevis töötab ca 400 ja Põltsamaa Felixis ca 170 inimest.