Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68072

Tootepaigutaja Narva linna

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügikohtades regulaarse tootepaigutuse teostamine
  • kauba paigutamine müügikoha laost riiulitele, reklaammaterjalide paigutamine
  • riiulite ja külmikute paigaldamine ja puhastamine
  • klientidele uute müügiprogrammide, kampaaniate ja toodete tutvustamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlemistasandil
  • hea suhtlemisoskuse ja soovitavalt eelnev klienditeeninduskogemus
  • aja planeerimise oskus ja võime töötada ka iseseisvalt

Ettevõte pakub

  • arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • tehtud töö eest väärilist tasu

Lisainfo

Palume lisada cv-le ja sooviavaldusele märgusõna "tootepaigutaja narva linna".

Tööpakkumise number
#68072