Värsked tööpakkumised

Tootepaigutaja Kesk-Eesti

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544538

Tööpakkumise number

544538

Töö kirjeldus

Goldbergeri tooteportfelli tootepaigutus;
Erinevate reklaammaterjalide paigaldamine;
Igapäevased kliendikülastused vastavalt teekonnaplaanile

Nõudmised kandidaadile

Oled ettevõtlik, hea suhtlemisoskusega ja oskad loovalt mõtelda;
Sa ei karda rutiini ja pinget, oled valmis väljakutseteks ja soovid ennast tõestada;
Oskad planeerida oma aega ja Sulle meeldib meeskonnatöö;
Kasuks tuleb eelnev töökogemus kaubanduses;
Valdad vabalt eesti keelt ja vene keelt suhtlustasandil;
Sul on olemas B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja –vahendeid;
Rõõmsameelset ja toetavat kollektiivi;
Karjääri- ja arenguvõimalusi;
Motiveerivat kompensatsioonipaketti;
Ametiautot

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2018
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2018

Goldberger OÜ on 2009. aasta suvel tegevust alustanud Eesti kapitalil põhinev toidu- ja esmatarbekaupade (FMCG) impordi, müügi ja turundusega tegelev ettevõte. Pakume oma partneritele kliendipõhist müügi-, turundus-, logistika- ja tootepaigutuse teenust. Goldbergeri müügi- ja logistikavõrk katab kogu Eesti. Meie klientideks on kõik suured ja väiksemad kaubandusketid, kohalikud selve- ja letipoed, väikekauplused, bensiinijaamad, kioskid, hulgilaod, spetsiaalkauplused. Goldberger on oma partneritele ja klientidele kiire, paindlik ja usaldusväärne koostööpartner.