Värsked tööpakkumised

Tootepaigutaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175507

Tööpakkumise number

175507

Töö kirjeldus

Tooteportfellis olevate ja uute toodete väljapanek.
Kliendisuhete hoidmine ja arendamine.
Turuinfo kogumine ja analüüsimine.
Vajadusel kliendilt tellimuste võtmine.

Nõudmised kandidaadile

-eelnev töö kogemus
-tööstus - ja toidukaupade turu tundmine
-väga hea eesti keele suuline - ja kirjalik oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
-hea planeerimisoskus
-hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
-iseseisvus ja otsustusjulgus
-isikliku auto olemasolu
-täpsus

Pakume Sulle huvitavat tööd ning karjääri ja arenguvõimalusi edukas rahvusvahelises ettevõttes.Häid töötingimusi, meeldivat ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Otsime oma meeskonda tootepaigutajat seoses töö mahu kasvuga. Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa piirkonda.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2009
Kuulutus sisestati:
19. märts 2009

Ettevõte on tegutsenud Eesti turul üle kolmekümne aasta. Alates 2000. aastast Tobaccoland Eesti AS nime all. Alates 01.07.2008 kuulub Tobaccoland Eesti Baltikumi ühele suurimale distributsiooniettevõttele Eugesta. Eugesta ridadesse kuulub kogu Baltikumis üle 800 töötaja.