Värsked tööpakkumised

Tootenäidiste komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163148

Tööpakkumise number

163148

Töö kirjeldus

Näidiste komplekteerija
- töö sobib naisterahvale
- leiab külmlaost toodete näidised, millest klient huvitub
- valmistab näidised ette ja pakendab need
- suhtleb klientidega meilitsi ja telefoni teel
- koostab vajadusel arvutiprogrammi abil toodetele etikette vastavalt tellimustele

Nõudmised kandidaadile

- mõningane arvutikogemus (Word, Excel)
- õppmistahe ja -võime
- kohusetundlikkus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- inglise keele oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Meil on:
• staažisoodustused (lisapuhkusepäevad)
• mittesuitsetajatele igakuine lisatasu
• töötaja juubeli-, abiellumise, lapse sünni ja koolimineku toetused
• soodushinnaga massaaž töökohas
• tasuta sportimisvõimalus neli korda kuus
• stabiilne töökoht

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2008
Kuulutus sisestati:
2. september 2008
Brutopalk:
Alates 8000 EEK kuus

Vichiunai Grupp on rahvusvaheline toiduainetööstuse kontsern, mille 5 tehast asuvad Eestis, Leedus ja Venemaal. Grupis töötab kokku üle 5000 inimese, neist Eestis ligi 400.

Otsime oma Paljassaares asuvasse tööstusse, mis toodab kalapulki, pitsasid ja pannkooke nutikat ja kohusetundlikku töötajat. Pakume tööd ettevõttes, mille 12000 tonnisest aastatoodangust 85% eksporditakse 42 maailma riiki. Meie kvaliteetsed toidud jõuavad 450 miljoni inimeseni Baltikumis, Skandinaavias, Ida-, Kesk- ja Lääne-Euroopas, Lähis-Idas ja Aasias.