Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26172

Tootemarketingi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootemarketingi meeskonna ja turundusjuhi assisteerimine
  • turundustegevuse eelarve jälgimine
  • partnerkontaktide andmebaasi, toodete andmete infosüsteemi ja hinnasüsteemi haldamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on

  • vähemalt kolmeaastase assistendi/sekretäritöö kogemusega
  • valdab inglise keelt kõnes ja kirjas ning vene kõnekeelt
  • tunneb hästi arvutit, sh. kõrgtasemel MS Wordi, Excelit ja Outlooki
  • on hea suhtlemisoskusega, vastutustundlik, täpne ja innukas meeskonnatöötegija.

kaasaegseid töötingimusi, konkurentsivõimelist palka ja täiendkoolitust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: cv@areserv.ee Märgusõna: "TM assistent"

Tööpakkumise number
#26172