Värsked tööpakkumised

Tooteliinijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26716

Tööpakkumise number

26716

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on kliendi tellimuse täitmise protsessi (Order Fulfilment Process) ohje.

Tööülesanded: tooteliini kulude ja eelarve ohje (sealhulgas vastutus tooteliini kasumi ja kahjumi eest), tooteliini meeskonna loomine, meeskonna töö ohje, meeskonna pädevuse hoidmine ja arendamine, info liikumise tagamine tooteliinide, ühisteenuste ja ärivaldkondade vahel, toimivate süsteemide ja protsesside rakendamine tooteliinil, logistika, ERP- süsteemi ja ennustuste ohje tooteliinil, kliendiga koostöö ohje.

Nõudmised kandidaadile

• Sobivatel kandidaatidel on kõrgharidus (soovitavalt raadio- või telekommunikatsioonialane), töökogemus EMS valdkonna tootmise, süsteemide, logistika, kvaliteedi alalt, vähemalt 2-aastane välistellijatega suhtlemise ja koostöö kogemus ning hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas ehk
raadio- või telekommunikatsioonialane kolledzi/polütehnikumi haridus, vähemalt 3-aastane töökogemus EMS valdkonna tootmise, süsteemide, logistika ja kvaliteedi alalt, välistellijatega suhtlemise ja koostöö kogemus ning hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.

Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: inga@areserv.ee
Märgusõna:"Tooteliinijuht"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2004

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit. Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Mehhikos ja Hiinas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni üheks suurimaks tehaseks. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.