Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26716

Tooteliinijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on kliendi tellimuse täitmise protsessi (Order Fulfilment Process) ohje.

Tööülesanded: tooteliini kulude ja eelarve ohje (sealhulgas vastutus tooteliini kasumi ja kahjumi eest), tooteliini meeskonna loomine, meeskonna töö ohje, meeskonna pädevuse hoidmine ja arendamine, info liikumise tagamine tooteliinide, ühisteenuste ja ärivaldkondade vahel, toimivate süsteemide ja protsesside rakendamine tooteliinil, logistika, ERP- süsteemi ja ennustuste ohje tooteliinil, kliendiga koostöö ohje.

Ootused kandidaadile

  • Sobivatel kandidaatidel on kõrgharidus (soovitavalt raadio- või telekommunikatsioonialane), töökogemus EMS valdkonna tootmise, süsteemide, logistika, kvaliteedi alalt, vähemalt 2-aastane välistellijatega suhtlemise ja koostöö kogemus ning hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas ehk
raadio- või telekommunikatsioonialane kolledzi/polütehnikumi haridus, vähemalt 3-aastane töökogemus EMS valdkonna tootmise, süsteemide, logistika ja kvaliteedi alalt, välistellijatega suhtlemise ja koostöö kogemus ning hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.

Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: inga@areserv.ee
Märgusõna:"Tooteliinijuht"

Tööpakkumise number
#26716