https://www.cvkeskus.ee/28656

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tooteliini kvaliteediinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28656

Tööpakkumise number

28656

Töö kirjeldus

tööülesanneteks on peamiste kvaliteedikriteeriumite põhjal toodete kvaliteediandmete kogumine ja analüüs, korrigeerivate ja ennetavate meetmete käivitamine ja jälgimine, kliendikohaste kvaliteedinõuete elluviimine, alluvate töödistsipliini, tööaja ning palga ohje ning nende pädevuse juhtimine.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on IT-, telekommunikatsiooni- või raadiosidealane kõrgharidus või vastav rakenduslik kõrgharidus ja vähemalt paariaastane kvaliteedialane töökogemus, head teadmised kvaliteedijuhtimise süsteemist; arusaamine äritegevusest ja finantsidest, kasutuseloleva tootmistehnoloogiaga töötamise kogemus ning inglise keele oskus.
Isikuomadustest eeldatakse probleemilahendamisoskust ja töös tulemustele orienteeritust ning algatusvõimet ja kliendikesksust.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.


Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com


Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: tiina@areserv.ee
Märgusõna: "Tooteliini kvaliteediinsener"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
07 aprill 2004
Kuulutus sisestati:
29 märts 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit. Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Mehhikos ja Hiinas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni üheks suurimaks tehaseks. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.