Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28656

Tooteliini kvaliteediinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööülesanneteks on peamiste kvaliteedikriteeriumite põhjal toodete kvaliteediandmete kogumine ja analüüs, korrigeerivate ja ennetavate meetmete käivitamine ja jälgimine, kliendikohaste kvaliteedinõuete elluviimine, alluvate töödistsipliini, tööaja ning palga ohje ning nende pädevuse juhtimine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on IT-, telekommunikatsiooni- või raadiosidealane kõrgharidus või vastav rakenduslik kõrgharidus ja vähemalt paariaastane kvaliteedialane töökogemus, head teadmised kvaliteedijuhtimise süsteemist; arusaamine äritegevusest ja finantsidest, kasutuseloleva tootmistehnoloogiaga töötamise kogemus ning inglise keele oskus.
Isikuomadustest eeldatakse probleemilahendamisoskust ja töös tulemustele orienteeritust ning algatusvõimet ja kliendikesksust.

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.

Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: tiina@areserv.ee
Märgusõna: "Tooteliini kvaliteediinsener"

Tööpakkumise number
#28656