Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #233459

Tootekoolitaja (professionaalsed juuskehooldustooted)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootekoolitaja peamisteks tööülesanneteks on koolitatavate toodete perfektne tundmine, tootekoolituste ettevalmistamine ja läbiviimine klientide juures

Ootused kandidaadile

eduka juuksuritöö kogemus vähemalt 4-5 aastat
iseseisvus ja tulemustele orienteeritus
kohusetundlikkus
orienteeritus headele kliendisuhetele ning püstitatud eesmärkide saavutamisele
eesti, inglise ja vene keele oskus
võimalus viibida töölähetustel ja täiendkoolitustel
isikliku sõiduki kasutamise võimalus tööülesannete täitmiseks

juuksuri- ja toodetealaseid enesetäiendamise võimalusi Eestis ja välismaal
töö rahvusvahelises ja kaasaegses ettevõttes
motiveeriv palgasüsteem
arendavat töökeskkonda
isikliku sõiduki kasutamise kompensatsioon

Tööpakkumise number
#233459