Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435339

Tootejuht/konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toodete arendamine ja konstrueerimine.
  • Tehniliste lahenduste välja töötamine ja vormistamine.
  • 3D mudelite konstrueerimine keskkonnas Solid Edge.

Ootused kandidaadile

  • Heal tasemel inglise ja eesti keele oskus.
  • Heal tasemel joonestustarkvara (eelistatult Solid Edge) tundmine.
  • Ausus ja usaldusväärsus.

Kasuks tuleb:
  • Tehniline kõrg- või eriharidus.
  • Varasem töökogemus sandwich materjalidega või sõidukite ümberehitu-sega tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu.
  • Vaheldusrikast ja huvitavat tööd.
  • Meeldivat ja stabiilset töökeskkonda.
  • Sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#435339

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2016
Kuulutus sisestati:
10. august 2016

CVO Recruitment`i kliendiks on pikaajalise kogemusega sõiduauto järelhaagiseid tootev ettevõte – Respo Haagised. Ettevõtte tootmishooned koos 110 töötajaga asub Tõrvandis, Tartus. 80% toodangust eksporditakse peamiselt Soome, Norra, Rootsi, Venemaale, Leetu ja Lätti. Toodetavate järelkärude nomenklatuuri kuulub üle saja erineva mudeli, sealhulgas treilerid autode ja ehitusmasinate transportimiseks; fur-goon– ja platvormhaagised; samuti vabaaja-haagised paatide, lumesaanide, mootorrataste veoks; ja haagised ATV’dele. Eritellimusel valmistatakse ka sihtotstarbelisi haagiseid teemärgistuse, lipuvarraste ja kerglennukite tarbeks. Lisainfo: www.respo.ee

Vaata rohkem