Värsked tööpakkumised

Tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 149874

Tööpakkumise number

149874

Töö kirjeldus

TOOTEJUHT/ PROGRAM MANAGER - töötab turundusosakonnas ja tema tootegrupiks on elektroonika- ja kaablikooste projektid. Ta raporteerib turundusosakonna juhatajale. Tema vastutusalas on:
- ettevõtte sisemiste ressursside juhtimine;
- kliendi tulemuskaardi ohje;
- osalemine kliendi koosolekutel;
- kliendiinfo haldamine Hanza grupi siseselt;
- uute toodete juurutusprotsess ja ületoomine;
- hinnakalkulatsioonide ja toote muudatuste eest vastutamine.

Tootejuhi kohustuste hulka kuulub toote töögrupi töö jälgimine, korraldamine ja selle tulemuslikkuse juhtimine. Tootejuhi juhitavasse töögruppi kuuluvad kliendihaldur, tootmise meister, ostja ja planeerija.

Nõudmised kandidaadile

Tootejuhil on vähemalt bacalaureuse kraad (3 aastase õppe läbimine ülikoolis või rakenduskõrgkoolis) ja kasuks tuleb töökogemus projektijuhina, tehnoloogina, planeerijana või meistrina. Eeliseks on varasem elektroonika- või mehaanikatoodete ettevõttes töötamine. Tööülesannete edukaks täitmiseks on vajalik väga hea inglise keele suuline ja kirjalik oskus. Teiste keelte oskus (rootsi, vene) on kandideerimisel lisaväärtuseks.

Sobivalt kandidaadilt eeldame projekti juhtimise ja koostööoskuseid, oskust töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt, planeerimise, ajajuhtimise, kontrolli ja analüüsi tehnikate teadmiseid ning oskust lahendada ja ennetada probleeme.

Ootame sellele ametikohale tööle pühendunud inimest ja lubame, et oleme kindel tööpartner, kes oskab vääriliselt hinnata tööpanust. Varustame töötaja kaasaegsete töövahenditega. Pakume ettevõtte soodustusi..
Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja koolitusvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes. Huvitavat ja vastutusrikast tööd, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege. Rahvusvahelise koostöö kogemusi. Töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustes.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2008
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2008

AS Tarkon on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte, mis kuulub Hanza Gruppi. Hanza tehased asuvad Eestis, Rootsis ja Poolas. Tarkonis töötab 520 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2004 ja autotööstuse ISO 16949:2002 sertifikaate.