Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196222

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Inbio poolt esindatavate firmade toodete müük
Inbio poolt esindatavate firmade toodete tutvustamine klientidele
Klientide nõustamine toodete kasutamisel
Asukoht kas Tallinnas või Tartus

Ootused kandidaadile

Bioloogia/biokeemia/geenitehnoloogia või võrreldav haridus (võib olla omandamisel)
Oskus oma aega ja tööd ise planeerida
Hea eesti ning inglise keele oskus

Heale spetsialistile väärilist, töö tulemusest sõltuvat tasu
Iga-aastaseid tootekoolitusi Euroopas

Tööpakkumise number
#196222
Tootejuht