Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623907

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks ülesanneteks on Jägermeistri kaubamärgi juhtimine ja turunduslik arendamine Eesti turul. Samuti müügi- ja turundusstrateegiate ning eelarvete koostamine ja sellest lähtuvalt turundus- ja müügiedendustegevuste planeerimine ning elluviimine. Turutrendide jälgimine ja analüüsimine.

Nõudmised kandidaadile

Hindame väga, kui:
 Omad varasemat töökogemust toote- ja/või turundusejuhtimisel ning omad head ülevaadet turul toimuvast ja hetke trendidest;
 Omad majandus- või turundusalast kõrgharidust;
 Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas;
 Sul on esinemis- ja suhtlemisjulgust;
 Oled kogemustega arvutikasutaja (MS Office keskkond);
 Sulle meeldib müügiandmeid analüüsida ja neid teistele esitleda;
 Julged võtta vastutust ja teha otsuseid;
 Oled süsteemne, tulemustele orienteeritud ning suudad enda aega efektiivselt planeerida;
 Omad B kategooria juhilube.

Omalt poolt pakume: Sul on võimalus lüüa kaasa Jägermeistri arengus ja eduloos; huvitavat ja väljakutsete rohket tööd rahvusvahelise brändiga; koostööd valdkonna tipptegijatega ning toredaid ja toetavaid kolleege; motiveerivat töötasu; ametiautot; kaasaegset töökeskkonda ning ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#623907

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019

Juba üle 30 aasta on Tridens AS olnud usaldusväärne partner oma headele klientidele, aktsionäridele, töötajatele,
Eesti Vabariigile ja selle kultuurikogukonnale ning meie tarnijatele üle maailma.
Need aastad on andnud meile pikaajalise kogemuse juhtimaks meie sortimendis olevate kaubamärkide head käekäiku Eestis.
Just kogemused ja teadmised andsid meile julguse avamaks 2007. aastal tütarettevõtted Lätis ja Leedus.
Oleme uhked sealsete saavutuste üle, sest mitme kaubamärgi müüki on juba kümnekordistatud ja usume,
et potentsiaali kasvuks on veelgi.
Pidev õppimine ja kogemused alates aastast 1988, on võimaldanud meil edukalt konkurentsis püsida ja saada üheks vanimaks kaubandusettevõtteks Eestis.

Meie valikus on üle 150 erineva kaubamärgi, millest tuntumad on Jägermeister, Licor43, Villa Massa, Martin Miller´s Gin, Calvados Coquerel, Charles-Heidsieck, Piper-Heidsieck, M.Chapoutier, Castello Banfi, Louis Latour, Espiritu, Yellow Tail, Ramon Bilbao, Ecusson, Lapin Kulta, Red Bull, Hartwall Original Long Drink, Lapin Kulta, Granini, Marli, Tupla, Mynthon, OFF, Glade, Mr Muscle ja OGX.

Meie ettevõttes töötab üle 60 inimese, kelle töö, teadmised ja pühendumus on ettevõtte arengule määrava tähtsusega.

Meie meeskond koosneb jaekaubandus-, meelelahutus- ja toitlustusvaldkonna professionaalidest.

Kõik kokku – meie inimesed, partnerid, kogemus ja pidev kvaliteedi tagaajamine –
loob VÄÄRIKA tulemuse, mille eest seisab Tridens HINGEGA iga päev!

Vaata rohkem

You are applying to:
Tootejuht