Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643722

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. märts 2020
Kuulutus aegub: 7. aprill 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tegevusteks on uue tootebrändi aktiivne juhtimine ja arendamine, tootearendusprojektide elluviimine, müügi- ja turundusstrateegia väljatöötamine ning aktiivne müügi- ja ostutegevus koostöös majasiseste ja -väliste partneritega.

Ootused kandidaadile

- Sul on vähemalt 2-aastane edukas tootejuhtimise ja turunduskogemus
- Sa suudad luua uusi turundusideid ja olla suurelt pildis
- Sul on hea analüüsi- ja algatusvõime ning soov asju ellu viia
- Oled ettevõtlik, kohusetundlik ja kõrgetele tulemustele orienteeritud
- Julged võtta vastutust ning näidata üles initsiatiivi
- Sa tuled toime ka keerulistes ja pingelistes olukordades
- Valdad kõrgtasemel eesti keelt, heal suhtlustasandil vene ja/või inglise keelt

Tulemustele ja oskustele vastavat töötasu, huvitavat ja vaheldusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas, ettevõttesiseseid soodustusi, ühisüritusi ning sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#643722

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

Tradehouse Ilukaubamaja tegutseb alates 2002. aastast. Üle 400 professionaalse brändi, üle 100 000 tooteartikli - need numbrid võtavad ülevaatlikult kokku Tradehouse Ilukaubamajas ning kauplustes oleva professionaalse tootevaliku. Tradehouse'i eeliseks on mitmekülgseim ja suurim kaubavalik Eesti turul ning professionaalne ja sõbralik teenindus.

Firma põhitegevusalaks on professionaalsete juuksehooldusvahendite, kosmeetika, tarvikute ja salongisisustuse maaletoomine ning turustamine juuksuri- ja ilusalongidele, lisaks jaemüük tavatarbijatele. Tradehouse’i mullune käive oli 10 miljonit eurot, ettevõte annab tööd enam kui 100 inimesele. Esinduskauplused asuvad Tallinnas Nauticas, Pärnus Port Artur 1, Tartus Kvartalis ja Narvas Astri Keskuses.
Peahoone asub aadressil Peterburi tee 47/1 ,11415, Tallinn.

Vaata rohkem

Tootejuht