Värsked tööpakkumised

Tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 248123

Tööpakkumise number

248123

Töö kirjeldus

Turundustegevuste elluviimine vastavalt turundusplaanile
Tootegrupi strateegiline juhtimine ja analüüsimine
Uute toodete turuletoomine
Turundustegevuste planeerimine, kampaaniate korraldamine ja analüüsimine
Turuinfo ja trendide analüüsimine
Interneti ja sotsiaalmeedia kampaaniate planeerimine, korraldamine ja analüüsimine

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 3-aastane töökogemus turundusvaldkonnas ning tulemuslik juhtimiskogemus interneti kampaaniate läbiviimisel
Turundusalane kõrgharidus
Väga hea eesti keele oskus ja vene ning inglise keele oskus vähemalt kesktasemel
Hea projektijuhtimise oskus
Initsiatiivikas, analüütiline ning hea ajaplaneerimisega
Positiivne ellusuhtumine
Tahe töötada meeskonnas

Pakume hindamatu väärtusega ja omanäolist töökogemust Eesti ühes suuremas toiduainetekontsernis. Töö on huvitavaks väljakutseks kandideerijale, kes on sarnast tööd ka varem teinud ja suudab omandatud kogemusi appi võttes kiiresti edasi areneda. Tööle asumisel tagame esmase väljaõppe ja kohanemise ettevõtte spetsiifikaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2012

Tere AS on piirkonna juhtiv piimatööstusettevõte, mis annab tööd kokku 600 inimesele Tallinnas, Paides, Viljandis ja Põlvas. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide TERE, Hellus, Mumuu, Emma, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi.