Värsked tööpakkumised

Tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210991

Tööpakkumise number

210991

Töö kirjeldus

Tootejuhi kohustuseks on tooteportfelli juhtimine. Tööülesanded on seotud toodete elukaare juhtimisega, st uute toodete loomise algatamist ja arendusprotsessis osalemist, uute toodete lansseerimist, tootede parendamist, lõpetamist ja asendamist, tootepakendite tagamist, turunduskampaaniate ettevalmistamist ja läbiviimist. Tootejuhi ülesannete hulka kuulub oma tooteportfelli eelarve koostamine, erinevate toote- ja turuanalüüside koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Meile sobival kandidaadil on lõpetatud akadeemiline turundusalane haridus ja vähemalt 3aastane töökogemus tootejuhina (eelistatud on kogemused tootmises). Töö nõuab väga head projektijuhtimise oskust, kõrget iseseisvust, vastutus- ja algatusvõimet, mis tagab tulemuste saavutamise. Heas kandideerijas peavad peidus olema nii loovus kui analüütiline mõtlemisoskus. Meeskonnas töötamine eeldab ladusat ja viisakat suhtlemisoskust ja koostöövalmidust. Vajalikud on inglise ja vene keele oskus.

Pakume hindamatu väärtusega ja omanäolist töökogemust Eesti ühes suuremas toiduainetekontsernis. Töö on huvitavaks väljakutseks kandideerijale, kes on sarnast tööd ka varem teinud ja suudab kogemusi appi võttes kiiresti edasi areneda. Tööle asumisel tagame esmase väljaõppe ja kohanemise ettevõtte spetsiifikaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2010
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2010
Brutopalk:
kuni 18000 EEK kuus

Tere AS on piirkonna juhtiv piimatööstusettevõte, mis annab tööd kokku 600 inimesele Tallinnas, Paides, Viljandis ja Põlvas. Eelmise aasta konsolideeritud käive ületas 1,4 miljardit krooni. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide TERE, Hellus, Mumuu, Emma, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi.