Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168348

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1.Kauba kontrollimine
2.Reklaam
3.Lao korrashoid
4.Kontrollida töögraafikuid
5.Kontrollida sularahaaruandeid
6.Kontrollida allahindlusi
7.Läbi viia analüüse seoses kauba ja müükidega.
8.Jälgida kauba arveid ja nende maksmist

Ootused kandidaadile

vanus alates 25.a
-varasem töökogemus kaubanduses
-varasem tulemuslik müügitöö kogemus.
-järjekindlus, ambitsioonikus ja tulemustele orienteeritus
-tugev kommunikatsioonivõime, oskus luua ja arendada efektiivset suhtlust klientidega, partneritega, kolleegidega;
-läbirääkimisoskused
-hea koostöö -ja suhtlemisoskus
-hea arvuti kasutamise oskus: Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Explorer
-valmisolek töötada iseseisvalt püstitatud eesmärkide nimel
-analüüsi -ja algatusvõimelisus
-hea pingetaluvus
-eesti keele, vene keele ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas(heal tasemel)
-B-kategooria juhiload

-vastutusrikast ja mitmekesist tööd rahvusvahelises jae- ja hulgimüügifirmas
-häid töötingimusi
-tööd rõõmsameelses, sõbralikus ja teotahtelises kollektiivis
-firmasiseseid koolitusi ja karjäärivõimalust
-tööd arenevas ja edukas ettevõttes
-kaasaegseid töötingimusi
-mitmekülgset ja huvitavat tööd

Lisainfo

asukoht: Oviesse kauplus Järve Keskuses

Tööpakkumise number
#168348

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2008
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2008

Otsime oma töökasse kollektiivi tootejuhti, kes oleks huvitatud edasi andma laste ja naiste rõivastega tegeleva Oviesse kaubamärgi kvaliteeti ja eripära!

Vaata rohkem

Tootejuht