Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39941

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Töö eesmärk on kaubamärkide Cido ja Smart müükide arendus, mis hõlmab endas
  • suhtlemist olulisemate klientidega;
  • müügi aastaplaanide koostamist ja nende täitmise tagamist,
  • tootjaga müügitoetuseelarve läbirääkimist;
  • osalemist tootearenduses ja
  • müügimeeskonna varustamist vajaliku infoga.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • on vähemalt keskharidusega
  • omab varasemat tulemuslikku töökogemust müügi alal
  • omab arusaama kasumlikust ärist
  • on sinasõber arvutiga
  • valdab eesti keelt, oskab vene ja/või inglise keelt kõnes ja kirjas
  • on oma töös ja tegemistes iseseisev ja initsiatiivikas

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja ühtset meeskonda
  • Töö tulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Elulookirjeldus (CV) ja palgasoov saada e-posti aadressil personal@salestar.ee.

Tööpakkumise number
#39941
Tootejuht