Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143219

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kosmeetikatoodete ostu-ja müügiplaanide koostamine,ning nende täitmine,
tootekoolituste ja kampaaniate korraldamine,
suhtlus klientidega

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Soovi ja huvi töötada sellel alal
Eesti,inglise,vene keele oskust kõnes ja kirjas
Arvutikasutusoskust
Head suhtlemisoskust
Täpsust,kohusetundlikkust ja korrektsust töös
Autojuhilube

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekülgset tööd
Eneseteostuse võimalust
Tänapäevast ja meeldivat töökeskkonda
Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#143219

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2008
Kuulutus sisestati:
4. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Parfümeeria ja kosmeetika hulgi-ja jaemüük

Vaata rohkem

Tootejuht