Värsked tööpakkumised

Tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53170

Tööpakkumise number

53170

Töö kirjeldus

Firma müügistrateegia iseseisev täitmine. Omapoolne loominguline lähenemine on igati teretulnud.
Töö on Eesti piires liikuv, sisaldab palju suhtlemist ehitusfirmadega, projekteerijatega, tellijatega.

Nõudmised kandidaadile

• Ehitusmaterjalide ja ehitusturu tundmine
• Müügitöö kogemus
• Suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, ausus
• Esinemisjulgus seminaridel ja messidel
• Eesti ja vene keele oskus, saksa keele tundmine tuleb kasuks
• Arvutioskus
• B-kategooria juhilubade olemasolu, esialgu oma auto kasutamise võimalus

Tööd rahvusvahelise ettevõtte Eesti filiaalis. Kollektiiv on nooruslik ja motiveeritud, kuid mitte suur - seega on arenguvõimalusi palju.
Tööd pakume samuti palju, mis võimaldab eneseteostust ning kindlasti ka atraktiivset töötasu, kuid see sõltub Teie võimekusest.
Töö on iseseisva loomuga, kuid omalt poolt pakume igakülgset abi sisseelamisel, kaasaegset töökeskkonda, tootekoolitusi nii Eestis kui ka emafirmas Saksamaal.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2005
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2005

Saksa ehituskeemiatootja tütarettevõte.