Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66104

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maailma tuntuimad kaubamärgid vajavad juhtimist. Kui oled loov, algatusvõimeline ja tahad olla rahvusvaheliste brändide turundaja, siis sind me just otsimegi.

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt kõrgharidusega
  • Turundusalased baasteadmised
  • Eelnev töökogemus turundusvaldkonnas või tootejuhina
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Väga hea eesti keele, inglise keele oskus
  • Väga hea arvutikasutamise oskus
  • Juhiload

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas firmas, konkurentsivõimelist tasu ja meeldivat meeskonda.

Lisainfo

Ametiauto

Tööpakkumise number
#66104
Tootejuht