Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626601

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootejuhi roll on olla oma toodete juht ja arendaja Eestis. Vastavalt ettevõtte strateegiale koostöös turundusjuhiga töötada välja oma toodete turundusstrateegia- ja tegevuskava ning viia see sihikindlalt ja tulemuslikult ellu. Olla kursis oma toodete kategoorias kõige turul toimuvaga.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui

  • Sulle meeldib turundada, oled loov, hea läbirääkija ja meeskonnamängija;
  • Sa Teed oma tööd süsteemselt, võtad vastutuse ja analüüsid tulemusi;
  • Sul on majandus- või turundusalane kõrgharidus;
  • Sul on turundusalane töökogemus. Kasuks tuleb töökogemus Eesti või rahvusvaheliste brändide turundamisel;
  • Sul on väga hea eesti- ja inglise keele oskus;
  • Sa omad B-kategooria juhilube.

Võimalust teostada end rahvusvaheliselt tuntud, edukaid, luksuslikke brände turundavas ja müüvas ettevõttes. Pakume konkurentsivõimelist töötasu, ametiautot ja arenguvõimalusi. Kõigil Prike töötajatel võimalus osaleda 'Joogiekspert' koolitusprogrammis.

Tööpakkumise number
#626601

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. november 2019

CVKeskus.ee klient

Prike - Joogieksperdid aastast 1992.

AS Prike tegutseb 3 Baltikumi riigis. AS Prike tooteportfelli kuulub üle 100 maailma tuntuima joogibrändi: Captain Morgan, Smirnoff, Gordons jt., lisaks sellele on meie tootevalikus rohkelt luksusbrände :Hennessy, Moët & Chandon , Dom Perignon, Tanqueray, Zacapa, Single Malts jt.

AS Prike pakub veinivalikut, mis sobib nii tavatarbijaile kui ka veinigurmaanidele. Tootevalikus on esindatud kõikide parimate veinivalmistamise piirkondade (Prantsusmaa, Hispaania, Itaalia, USA, Austraalia, Argentiina, Tšiili ja Uus-Meremaa) tuntuimad veinitootjad.

Meie partnerid hindavad meie kogemusi ja oskusi ehitada tipptasemel kvaliteetbrände. Paljud meie poolt esindatavad brändid on omas kategoorias maailmas esikohal ning samale positsioonile on need läbi meie aastatepikkuse töö ja kogemuse jõudnud ka Eestis

Meie tiim koosneb 128 professionaalsest inimesest üle Baltikumi.

Täpsem info www.prike.ee.

Vaata rohkem

You are applying to:
Tootejuht