Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152524

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toodete sisseost ning toodete olemasolu õigeaegne tagamine lattu.
Toote sortimendiregistri haldamine ning perioodiline täiendamine.
Tootearendus: toote müüdavuse määratlemine ning mittemüüdavate toodete väljavahetamine.
Tootegruppide arenduskava väljatöötamine, arendusprotsessi koordineerimine ning analüüs.
Suhtlemine välistarnijatega, hinnaläbirääkimiste pidamine ning uute tarnijate leidmine.
Turu vajaduste jälgimine, kaardistamine ning järjepidev analüüsimine.
Konkurentide tegevuse analüüs.

Ootused kandidaadile

Eelnev toote-või ostujuhi kogemus.
Väga hea suhtlemis- ning organiseerimisoskus.
Valmidus meeskonnatööks.
Väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus.
Hea arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Arenguvõimalust ning motiveerivat töötasu
Huvitavat ja pingelist tööd kaasaegses keskkonnas
Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi

Lisainfo

Töökoha asukoht Veerenni 58A, Tallinn

Tööpakkumise number
#152524

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
19. mai 2008

OÜ Arktik on kiirestiarenev külmutatud toiduainete impordi ja hulgimüügiga tegelev ettevõte.

Vaata rohkem

Tootejuht