Värsked tööpakkumised

Tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 215430

Tööpakkumise number

215430

Töö kirjeldus

Tootejuhi põhilised tööülesanded on oma hallatava ravimiportfelli analüüs ja planeerimine, eesmärkide saavutamiseks vajamineva tegevuskava koostamine, töö nii turundus- kui teadusalaste materjalidega, ravimiesindajate koolitamine ja neilt tagasiside saamine, suhtlemine hallatavate teraapiavaldkondade arvamusliidritega, organisatoorne töö ja raporteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Edukalt kandidaadilt eeldame vähemasti 3-aastast edukat tööd tootejuhina või -spetsialistina ravimifirmas, turundusalaseid teadmisi ja Eesti ravimituru tundmist, head analüüsivõimet, loovust ja läbirääkimisoskust, oskust prioriteete seada, aga ka planeeritu konkreetsete tegevuste kaudu ellu viia, eesti ja inglise keele valdamist, soovitavalt meditsiinialast kõrgharidust, avatust ja aktiivsust. Kandideerida võivad erinevate teraapiavaldkondade kogemusega spetsialistid, küll aga tuleb kasuks varasem töökogemus kardioloogia, psühhiaatria või neuroloogia valdkondade ravimitega.

Pakume huvitavat tööd, mis annab võimaluse rakendada nii analüüsi- kui suhtlusoskust, võimalust ja väljakutset töötada tuntud ning väga edukas globaalses börsiettevõttes, professionaalse meeskonna toetust, rahvusvahelist koostööd, motiveerivat palka, kindlustust ja ametiautot.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja vabas vormis avaldus hiljemalt 14. jaanuariks 2011.a. läbi CV Keskuse või postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele saate vastuse Mercuri Urvali konsultandilt Indrek Pajumaa’lt telefonil 667 1520 või vaadates www.pfizer.com. Kandideerijate avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2010

PFIZER on maailma suurim teadusuuringutel põhinevate originaalravimite tootja, meie firma ajalugu ulatub 160 aasta taha. PFIZERi prognoositav 2010.a. käive on üle 65 miljardi USA dollari, samas investeerime aasta jooksul ravimiuuringutesse üle 9 miljardi USD. Töötame selle nimel, et edendada inimeste tervist ja heaolu ning parandada elukvaliteeti tipptasemel teaduse abil, selleks on PFIZERis käigus üle 130 erinevas faasis ravimiuuringprogrammi. Meie ravimiportfelli kuuluvad onkoloogia-, kardioloogia-, endokrinoloogia-, psühhiaatria-, neuroloogia-, infektsioonivastased jpt ravimid.

Seoses tooteportfelli suurenemisega oleme nüüd otsimas oma Eesti organisatsiooni tootejuhti.