Värsked tööpakkumised

Tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107756

Tööpakkumise number

107756

Töö kirjeldus

Kõrgekvaliteediliste originaalravimitega töötades analüüsid Sa Eesti ravimiturgu ning turustad Astellase tooteid tervishoiu tippspetsialistidele, külastad kliente ja korraldad konverentse ning messikülastusi.

Toetad kahe Sulle alluva ravimiesitleja tööd ning raporteerid oma tulemuste kohta emafirmale Soome ja Astellase esindajatele Hollandisse. Töö eeldab reisimisvalmidust nii Eestis (igapäevaste tööülesannete täitmiseks) kui ka välismaal (koolituses osalemiseks).

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et Sul on tervishoiualane haridus ja soovitavalt ka ravimitega seonduva turundustöö kogemus. Eduka töötamise eelduseks on lisaks eesti keele oskusele inglise ja soovitavalt ka vene keele oskus. Vajalik on MS Office levinumate arvutiprogrammide kasutamise oskus ning kehtiva juhiloa olemasolu. Hindame väga Sinu meeskonnatöövalmidust, aktiivset eluhoiakut ning vastutustundlikku töössesuhtumist.

Pakume Sulle põnevaid väljakutseid, rahvusvahelise organisatsiooni igakülgset tuge ning majanduslikult heal järjel oleva firma eeliseid. Pöörame suurt tähelepanu Sinu professionaalsele arengule ja tootekoolitusele.

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke enne 28.05.2007 oma avaldus koos CV ja palgasooviga faksile 667 1521 või aadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Palun lisage avaldusele märgusõna “Tootejuht”. Lähema info saamiseks helistage Mercuri Urvalisse telefonil 667 1520.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
28. mai 2007
Kuulutus sisestati:
10. mai 2007

Tänaseks kümme aastat edukalt tegutsenud Algol Pharma OÜ impordib ja turustab Eestis rahvusvaheliselt tuntud tootjate ravimeid, diagnostikume ja meditsiinitehnikat. Meie tooteportfellis on olulisel kohal Astellase uroloogilised ja dermatoloogilised originaalravimid.

Kuulume rohkem kui saja aasta eest asutatud Soome kontserni Algol, mille aastane müügikäive ületab 200 miljonit eurot ning mille keskne ja kiireltarenev valdkond on tervishoid. Algol Pharma Baltimaade tütarfirmades töötab üle 30 inimese, neist kaheksa Eestis.

Algol Pharmal on ISO 9001: 2000 kvaliteeditunnistus 1993. aastast.