Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139570

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- laovarude planeerimine, sisseostu juhtimine;
- aktiivne suhtlemine klientidega;
- koostöö tootjate ja hankijatega;
- turundusplaanide koostamine ja elluviimine;
- müügikoolituste läbiviimine oma tooteportfelli toodete osas.

Ootused kandidaadile

- julgus ja pealehakkamine koolitusteks ja esinemisteks;
- hea eesti ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas.

Kasuks tuleb:
- varasem kogemus müügi- või sisseostu valdkonnas;
- eelnev kokkupuude arvutivõrkudega või nende müügiga;
- soome ja vene keele oskus.

- kaasaegset töökeskkonda sõbralikus ja nooruslikus töökollektiivis;
- karjäärivõimalust rahvusvahelises ettevõttes;
- tulemustest sõltuvat motivatsioonisüsteemi.

Tööpakkumise number
#139570

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 13000 - 17000 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2008

GNT Eesti AS on Eesti suurim arvuti- ja koduelektroonika kaupade maaletooja. 2006. aasta müügitulu oli 950 miljonit krooni. GNT Eesti koostööpartneriteks on kokku üle 140 maailma tuntuimat IT kaupade tootjat (Hewlett-Packard, IBM, Microsoft, Samsung, Toshiba, Epson jpt) ja ligi 350 arvutustehnika ja koduelektroonika kaupade edasimüüjat üle Eesti. Meie klientideks on edasimüüjad - parimad asjatundjad IT vallas, kelle professionaalsemaks teenindamiseks pakume pikaajalistel kogemustel põhinevaid logistilisi lahendusi.

Tootemarketingi osakond koosneb tootejuhtidest ja assistendist. Osakonna ülesanneteks on laovarude haldamine ja turundustegevus. Tootejuht vastutab oma tooteportfelli toodete müügi- ja kasumitulemuste ning lao käibekiiruse eest.

Vaata rohkem

Tootejuht