Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52479

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Forman OÜ otsib tootejuhti äsja juurutatud CNC-metallitöötlemiskeskuse töö juhtimiseks. Töötlemiskeskusega valmistatakse kõvasulamist kujuteri puidutööstusele.
Tootejuhi peamisteks tööülesanneteks on kujuterade projekteerimine, klientidega tellimuste kooskõlastamine (vajaduse korral tellija juures), NC programmeerimine, töötlemiskeskuse operaatori juhendamine.

Ootused kandidaadile

Vajalik on mehaanika-alane kõrgharidus.
Kasuks tuleb:

  • inglise, vene ja/või soome keele oskus suhtlustasandil,
  • SolidEdge´i kasutusoskus.
    Eeldame:
  • valmidust meeskonnatööks,
  • õpivalmidust ja soovi areneda,
  • soovi töötada innovatiivsetes tingimustes.

    Ettevõte pakub

  • arendavat tööd
  • väljaõpet
  • kaasaegset tehnoloogiat
  • võimalust laiendada erialaseid oskusi

  • Tööpakkumise number
    #52479

    Töö tüüp:
    täistööaeg
    Lisainfo:
    palgatöötaja
    Kuulutus aegub:
    21. oktoober 2005
    Kuulutus sisestati:
    1. oktoober 2005

    valmistab, müüb ja hooldab puidu-lõiketeri ning müüb puidutööstusele projektipõhiselt tehnoloogilisi seadmeid.

    Vaata rohkem

    Tootejuht