Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342148

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootejuhi tööks on:

  • vastutuskindlustuse toodete jälgimine ja arendamine, sh toote riskivaliku ja hinnastamispõhimõtete väljatöötamine, kindlustusportfelli pidev analüüs ning
turusituatsiooni jälgimine;
  • kliendivajadustest lähtuvalt keerukamate pakkumuste nõustamine ja koostamine;
  • kaastöötajatele ja koostööpartneritele tootekoolituste läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt kõrgharidus ning põhjalikud õigusalased teadmised (VÕS), kindlustusäri põhimõtete tundmine tuleb kasuks;
  • tahe teha tööd, mis nõuab tehnilist taipu ja võimet kiirelt reageerida;
  • analüüsi- ja koostöövõime ning hea suhtlemisoskus;
  • väga hea eesti ja hea inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas;
  • töösituatsioonides peaksid avalduma järgnevad omadused: aktiivsus, algatusvõime, valmisolek muutusteks, tahe lõpuni tegutseda ja soov teha asju
paremini kui täna, iseseisvus, avatus uuele ja võime õppida;
  • arvuti kasutamisoskus (tekstitöötlus, tabelarvutus ja presentatsioonide ettevalmistamine);
  • sobiv kandidaat on harjunud töötama konkurentsitingimustes.

  • Võimalust teha mitmekülgset ja eneseteostust pakkuvat tööd edumeelses ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist ja motiveerivat palka.

Lisainfo

CV ja motivatsioonikiri palun saata ingrit.kaldoja[at]executivelab.ee või läbi CV Keskuse portaali hiljemalt 19.05.2014.
Lisainformatsioon telefonil +372 665 18 05, Heli Zilensk personaliotsingu konsultant.

Tööpakkumise number
#342148

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2014
Kuulutus sisestati:
12. mai 2014

Seesam Insurance AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kindlustusteenuseid nii era- kui ka äriklientidele.

Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus. Seesam on asjatundlikuks partneriks riskide hindamisel ja maandamisel, pakkudes klientidele kindlustunnet ja meelerahu.

Seesam on 10,3%-se turuosaga suuruselt viies Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts. 20 aastat Eesti turul tegutsenud Seesam Insurance AS-i omanikuks on Soome juhtiv finantskontsern OP-Pohjola Group. OP-Pohjola Group pakub kindlustusteenuseid Seesami nime all nii Eestis, Lätis kui ka Leedus.

Vaata rohkem

Tootejuht