Värsked tööpakkumised

Tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89212

Tööpakkumise number

89212

Töö kirjeldus

  • võrgutoodete ja baastoodete arenduse korraldamine ja dokumentatsiooni koostamine
  • tootemuudatuste kavandamine ja teostuse jälgimine, dokumentatsiooni ajakohastamine
  • toodete omahinnaarvestuse korraldamine ja müügihinna kujundamine
  • müügijuhtidele esmase müügitoe osutamine ja tootejuhtide nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Tulevaselt meeskonnaliikmelt eeldame:

  • telekommunikatsioonialast kõrgharidust või selle omandamist lõppjärgus
  • eesti keele korrektset valdamist kõnes ja kirjas
  • inglise ja vene keele oskust suhtlemistasemel
  • väga head arvuti kasutamise oskust
  • head suhtlemisoskust ja organiseerimisvõimet

Kasuks tulevad:
  • eelnev töökogemus telekommunikatsiooni alal
  • teadmised projektijuhtimisest

Omalt poolt pakume võimalust kaasa lüüa uue tehnoloogia baasil innovatiivsete toodete väljatöötamisel. Sind toetab seejuures rõõmsameelne ja nooruslik meeskond. Pidev enesetäiendamine on meil elementaarne ja väljakutseid pakkuvatest tööülesannetest puudust ei tule.

Lisainfo

640 2458, Marje Jagomann, tootehalduse osakonna juhataja

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2006

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.