Värsked tööpakkumised

Tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63851

Tööpakkumise number

63851

Töö kirjeldus

Tootejuhi tööülesannetesse kuulub meditsiinitöödete müük (incontinence tooted), pakkumiste ja müügikampaaniate koostamine, tootetutvustused, kliendikoolitused, turuolukorra kohta info hankimine, analüüs ja struktuurisisene informeerimine, laokontroll.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame töökogemust meditsiini, sotsiaalhoolduse või klienditeeninduse valdkonnas. Tööks on vajalik väga hea eesti ja vähemalt kesktasemel inglise keele oskus, arvutioskus lõppkasutaja tasemel. Häid tulemusi aitavad saavutada iseseisva töö oskus, hea stressitaluvus, samuti hoolivus.

Soovitav on meditsiinialane eriharidus ja kasuks tuleb vene keele oskus (vähemalt suhtlustasandil).

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda rahvusvahelises ettevõttes, vastutusrikast tööd ning head töötasu

Lisainfo

CV palume saata läbi www.cv.ee andmebaasi või e-maili teel liia(at)cvotechnology.com

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2006

Tamro MedLab müüb, turustab ja impordib suures valikus tervishoiu baas- ja spetsiifilisi tooteid, laboratooriumi tooteid, diagnostika ning biotehnika tooteid ja varustust. Meie klientideks on tervishoiuasutused ja -tööstused, uurimis- ja teaduslaborid. Turuala hõlmab Põhjamaid (Soome, Rootsi, Norra, Taani) ja Balti riike (Eesti, Läti, Leedu).
Meie ärisuunda iseloomustavad „one stop shopping” klientidele ja toodete kõrge kvaliteet.
Meil on kaks ärisuunda: meditsiin ja labor. Tervishoiutooted (tarned ning varustus) kuuluvad meditsiini valdkonda ja neid müüakse meie kogu turualal. Laboritooteid (sh tarned), Life Sience´i ja diagnostikatooteid ning vahendeid müüme Soomes, Rootsis ja Norras.