Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298285

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaubamärkide sisseostmine ja laovarude haldamine
  • Suhete hoidmine ja arendamine tarnijate ning võtmeklientidega
  • Turundustegevuste planeerimine, elluviimine, analüüs ja aruandlus
  • Müügipersonali toetamine müügieesmärkide saavutamisel
  • Pakkumiste ja tellimuste koostamine ja jälgimine
  • Pidev turuanalüüsi teostamine

Ootused kandidaadile

  • Müügitöö kogemus
  • Varasem suhtlus välistarnijatega
  • Inglise keele oskus heal tasemel, vene keel tuleb kasuks
  • Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • Hea arvutikasutamise oskus
  • Valmisolek komandeeringuteks
  • B-kat autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd arenevas kollektiivis;
  • Tööd nooruslikus meeskonnas;
  • Kaasaegseid töötingimusi;
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja stabiilsust;
  • Arenemisvõimalusi;

Tööpakkumise number
#298285

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2013
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2013

OÜ Coomor Kaubandus põhitegevuseks on tehnika- ning kodukaupade maaletoomine ja hulgimüük. Meie poolt turustatavad kaubamärgid on SANDISK, SENNHEISER, TRISTAR, TDK, ACME, BANDRIDGE, PROFIGOLD, GOLLA, ANSMANN, ACME FILM, ONE FOR ALL, PELIKAN, ADLER, INTENSO, CARRERA, CELLULAR LINE.

Vaata rohkem

Tootejuht