Värsked tööpakkumised

Tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37436

Tööpakkumise number

37436

Töö kirjeldus

Tootegruppi kuuluvate toodete müümine, kliendisuhete loomine ja hoidmine. Turu vajaduste kaardistamine. Tootegruppi kuuluvate uute toodete ja tooteuuenduste tutvustemine klientidele. Klientide tehniline nõustamine tootegruppi kuuluvate toodete valikul.

Nõudmised kandidaadile

telekommunikatsiooni, elektroonika, füüsika või elektrialane haridus erialane või erialalähedane töökogemus, inglise keel (kõnes hea, kirjas rahuldav) avatus ja väga hea suhtlemisoskus loovus ja töötahe + positiivne ellusuhtumine.

Omalt poolt pakume eneseteostust perspektiivikal erialal arenevas rahvusvahelises ettevõttes korralikku sissetulekut rõõmsameelset kollektiivi kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. november 2004
Kuulutus sisestati:
12. november 2004
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 30000 EEK kuus

Baltronic OÜ on 2001 aastal loodud rahvusvaheline ettevõte, kelle põhitegevusalaks on telekommunikatsioonivõrgu- ning elektroonika komponentide tootmine ning müük. Ettevõtte integreeritud kvaliteedi ja keskkonnajuhtimis süsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 ja ISO-14001 nõuetele.