Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58951

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Oma kaubagruppide toodete müügi ja turunduse juhtimine
  • Müügieesmärkide seadmine, täitmise jälgimine ja tulemuste analüüs
  • Turunduse planeerimine koostöös tootjatega ning turundustegevuse elluviimine
  • Aktiivne suhtlemine ja infovahetus tootjatega
  • Ostutellimuste esitamine ning laoseisude jälgimine
  • Müügianalüüsi tegemine ning aruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

  • Omad töökogemust turunduse või müügi alal, soovitavalt (hulgi)kaubanduse valdkonnas
  • Sul on majandus- või turundusalane haridus
  • Valdad kõnes ja kirjas inglise keelt ning soovitavalt kõnes vene keelt
  • Oskad seada tööalaseid eesmärke ning oled harjunud nende täitmise nimel maksimaalselt pingutama
  • Naudid nii iseseisvalt töötamist kui meeskonnatööd, oled tugevate analüütiliste võimetega ning hea läbirääkija
  • Omad B-kategooria juhilube ja soovitavalt sõiduautot (ettevõttepoolne kompensatsioon) ning oled valmis käima komandeeringutes

  • Huvitavat tööd tuntud kaubamärkidega professionaalses meeskonnas
  • Uusi kogemusi ja enesearengu võimalusi
  • Põhipalka ja tulemustest sõltuvaid boonuseid

Tööpakkumise number
#58951
Tootejuht