Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33365

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

elektriliste käsitööriistade jae- ja hulgimüügi korraldamine, suhtlemine teenindus- ehitus- ja tootmisfirmadega, pikaajaliste kliendisuhete loomine ja hoidmine. Vaheldusrikas töö nii kontoris kui ka klientide juures.

Ootused kandidaadile

* vähemalt keskharidus, soovitavalt tehniline eriharidus
* vanus üle 23. eluaasta
* eelnev müügitöö kogemus soovitavalt tehnilisel alal
* inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
* B kategooria juhiload
* arvutioskus (Word, Excel)
* tehniline taip
* hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

* positiivne töökliima ja töövahendid
* põhipalk+tulemustasu
* ametiauto
* tootekoolitus tootja juures

Tööpakkumise number
#33365
Tootejuht