Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58551

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reisikindlustuse müügivõrgu teenindamine ja suhtlemine edasimüüjatega;
Uute koostööpartnerite hankimine;
Tegevus reisikindlustuse toote arendamisel.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame aktiivsust, teotahet, head suhtlemisoskust ning müügitöö kogemust. Kasuks tuleb eelnev töökogemus turismivaldkonnas. Nõutav on eesti keele valdamine ning hea vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd meeldivas ja sõbralikus kollektiivis;
Eneseteostuse ja karjäärivõimalust;
Töötulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#58551
Tootejuht