Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54387

Tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Brändistrateegiate väljatöötamine ja elluviimine HORECA (hotels, restaurants and catering) sektoris koostöös teiste tootejuhtide ja HORECA müügijuhiga
  • Müügitoetuse ja erilahenduste väljatöötamine müügikohtades koostöös klientidega
  • HORECA kampaaniate koordineerimine ja kontroll
  • Klientide nõustamine ja koolitamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 3-aastane turundusalane töökogemus või alkohoolsete jookide turunduse või müügialane kogemus rahvusvahelises firmas
  • hea inglise keele oskus (suuline ja kirjalik)
  • hea vene ja soome keele oskus (suuline)
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • iseseisev eesmärkide püstitamise oskus, analüüsivõime
  • koostöövalmidus, orienteeritus meeskonnatööle
  • arvutikasutamisoskus (tavakasutaja)

  • huvitavat ja arengut soosivat tööd edukas ja perspektiivikas ettevõttes
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#54387
Tootejuht